تبادل کانال تلگرام

امروزه خیلی از ما از نرم افزار تلگرام استفاده می کنیم.

در میان ما کم نیستند کسانی که صاحب گروه ها و یا کانال های تلگرام شخصی خود هستند.

کانال های تلگرام ابزاری هستند برای ارتباط broadcast و یک طرفه به سوی اعضای کانال و ارزش کانال های تلگرام مانند یک کانال تلویزیونی زمانی زیاد می شود که مخاطبین کانال زیاد شود.

راه های مختلفی برای افزایش اعضاء کانال تلگرام وجود دارد، تبلیغات در کانال های دیگر یکی از این راه ها است، این رویش یا بصورت پرداخت هزینه برای ارسال تبلیغ در کانال تلگرام صورت می گیرد و یا بصورت تبادل کانال تلگرامی انجام می شود.

تبادل کانال روشی برای افزایش ممبر کانال تلگرام می باشد که در آن دو یا چند کانال با هم توافق می کنند و تبلیغات یکدیگر را در کانال های خود قرار می دهند.

تبادل کانال در گروه های تلگرام نیز به این صورت انجام می شود و مدیران کانال ها برایافزایش ممبر مدیران دیگر کانال های تلگرامی را پیدا می کنند و پس از مذاکره دست به تبادل کانال می زنند، به این امید که افزایش ممبر مناسبی داشته باشند.

ربات تبادل کانال تلگرام - افزایش ممبر

در این میان گراندسایت باز هم ابتکار عمل را در دست گرفته و یک ربات تلگرامی برای تبادل کانال ایجاد کرده است.

در این ربات که تبادل کانال نام دارد، مدیران کانال های تلگرامی برای افزایش ممبر و یا همان افزایش اعضا کانال تلگرام خود، عضو ربات می شوند و سپس کانال تلگرام خود را ثبت می کنند و ربات خودش اقدام به تبلیغات هوشمندانه کانال ثبت شده در کانال های دیگر می کند.

ربات تبادل کانال با هدف افزایش ممبر های کانال تلگرام کاربران خود ایجاد شده و شامل گزینه های زیر است:

– ثبت کانال: در این بخش مدیران کانال های تلگرام کانال خود را ثبت می کنند تا در آینده این کانال پس از تأیید توسط مدیر ربات در تبادل کانال های تلگرامی شرکت کند.

– ثبت تبلیغ: در این بخش مدیران یک تبلیغ برای کانال خود اضافه می کنند تا در آینده این تبلیغ در تبادل کانال نشان داده شود.

– سانس تبادل: این بخش در واقع برای این است که مدیر کانال تلگرامی مشخص کند که تبلیغش در چه ساعتی در کانال های دیگر نمایش داده شود، این بخش در حال حاضر غیر فعال است و تنها سانس موجود ساعت 21 الی 23 است که همه کانال های عضو ربات، در این سانس نیز عضو هستند.

– حذف کانال: در صورتی که تعداد اعضاء کانال تلگرام شما عوض شود و بعبارتی بیشتر یا کمتر شود، باید کانال را حذف کنید و دوباره ثبت کنید و در ثبت دوباره، تعداد ممبر کانال را مجدداً وارد نمایید.

دستیار زیرنویس: یکی از مشکلاتی که مدیران کانال های تلگرام با آن مواجه هستند، زیر نویس کردن تصاویر متحرک و ویدئو می باشد. این دستیار این مشکل را برای شما حل کرده است و در واقع تنها یک ابزار کمکی برای مدیران کانال و در ربات تبادل کانال می باشد.

دستیار متن طولانی: آیا نمی توانید در تلگرام 200 کاراکتر بیشتر به عکس بدهید؟ این دستیار مشکل را برای شما حل کرده است، در واقع دستیار متن طولانی ربات تبادل کانال، به شما اجازه می دهد تا به همراه عکس متنی تا 4000 کاراکتر اضافه نمایید.

وضعیت شما: در این بخش شما کانال های خود را که قرار است در تبادل کانال های تلگرام شرکت کنند به همراه وضعیت آنها (تأیید / عدم تأیید / بلاک / بلاک موقت) می بینید.

گزارش تخلف: همیشه کانال هایی هستند که همواره فقط به فکر سود خودشان هستند، اساسربات تبادل کانال بر این اساس هست که همه سود کنند، پس اگر مدیر یکی از کانال ها تبلیغ شما را پیش از زمان قانونی پاک به ما اطلاع دهید تا «پدر صاحب بچه رو در بیاوریم 😉 » !!!

تماس با ما: از طریق این امکان در ربات تبادل کانال شما می توانید با مدیر ربات در ارتباط باشید و مشکلات خود در زمینه تبادل کانال های تلگرامی را با او در میان بگذارید.

راهنما: این بخش روش کار با ربات تبادل کانال را آموزش می دهد و چند توصیه به صاحبان کانال می کند، از جمله اینکه از شلوغ کردن بیش از حد کانال با تبلیغات خودداری کنند و البته این اطمینان را نیز به مدیران می دهد که ربات تبادل کانال، در روز بیش از دو تبلیغ به کانال شما ارسال نخواهد کرد و بدین صورت کانال شما هرگز شلوغ نخواهد شد.

همانطور که دیدید ربات تبادل کانال ابزاری مطمئن برای افزایش ممبر شما در کانال های تلگرامی است و در واقع هدف این است که شما با قدری صبر و حوصله و البته «یواش یواش» به نتیجه برسید.

ربات تبادل کانال دارای یک کنترل پنل قدرتمند نیز برای انجام مناسب تبادل کانال در اختیار دارد که پایه و اساس آن سیستم مدیریت محتوای گراند سایت می باشد.

پس اگر شما هم مدیر کانالی هستید، برای افزایش ممبر ، عضو ربات شوید، برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید:

 https://telegram.me/tabadol_kanal_bot

و یا در تلگرام عبارت @tabadol_kanal_bot را وارد نمایید.

2 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *