ردکارپت

شب جمعه ای راه افتادیم با عیال بریم سینما، از چند ساعت قبل هم رفتیم تو سایت وزین سینما پردیس ملت بلیط رزرو کردیم، بماند که قرار بود طبق شنیده ها بعد از افطار بلیط سینما نیم بها باشه و ما تمام بها پرداخت کردیم -بخوره تو سرشون، ندار که نیستیم!!- خلاصه از غرب راه افتادیم رفتیم شرق تهران در خونه شازده خانوم مربوطه و شام رو در جوار پدر زن و مادر زن عزیز میل کردیم و جیگول پیگول زدیم بیرون و گازشو بگیر تا دمِ در سینما…

شما در نظر بگیر ساعت 23:30 دقیقه فیلم شروع میشه، الانم 23:20 دقیقه هست و از اول نیایش تا ورودی پارکینگ سینما، کیپ به کیپ ماشین  واستاده که چی؟ پارکینگ جا نداره!

در واقع این بدان معنی می باشد که ریاست همچین نامحترم پردیس سینمایی ملت در حال بیان غیر مستقیم این مهم می باشند که شما تماشاچیان محترم پشیزی برای ما ارزش ندارید و تنها بخشی که از وجود طلایی شما برای ما ارزشمند می باشد، جیب مبارک می باشد!

حالا شما التفات بفرمایید که این اتفاق برای بار اول نیست که اتفاق می افتد و اتفاقاً در زمان برگزاری فیلم فجر هم ما چند شب این مشکل رو داشتیم و چند تا فیلم مهم رو با تأخیر دیدیم.

علیرغم اینکه توبه نمودیم که دیگر به این مکان فرهنگی! سر نزنیم، اما حیفمان آمد که دست به تخریب نزنیم تا بلکه دوستانی که تا بحال با این مسئله آنتریک زا روبرو نشده اند، همچنان روبرو نشوند!

redcarpetبماند که به هر حال با هر مصیبتی بود، ماشین رو در حاشیه اتوبان پارک نموده و فیلم مذکور را دیدیم، اما شاید تنها نکته قشنگ این فرآیند شبانه این بود که پس از اتمام فیلم از تشویق ها بی امان حضار متوجه شدیم شخص آقا رضای عطاران در سالن حضور داشته و با همان لبخند شیرین و تمسخر آمیز و صد البته کلاه شاپویِ اسپرتی که سالهاست جای مو را در سر ایشان پر کرده! در حال تشکر از حاضرین می باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *